31 sierpnia 2011
Rajstopy w kropki jako motyw przewodni


Dzisiejszy zestaw to połączenie moich ulubionych jeansowych szortów z t-shirtem z nadrukiem. Musiałam oczywiście założyć kultowe rajstopy w kropki i czarne buty na koturnie. Torba na ramię i w drogę!Czytaj więcej
30 sierpnia 2011
26 sierpnia 2011
Oufit biało-czarny plus musztardowa torebka


Hi! Nawet szybko skończyłam oglądać pierwszy sezon gossip girl,chwilami był nudny ale polubiłam go:) A co do stroju to spódnica dopiero teraz pojawia się na blogu chociaż ma chyba ze 2 miesiące i byłam w niej dopiero drugi raz. A na prawie identyczną bluzkę z h&m czaiłam się od dawna i znalazłam nawet lepszą w Zarze aż na Polach Elizejskich :D na plecach ma suwak. I to chyba tyle :)

FORMSPRING


Czytaj więcej
22 sierpnia 2011
20 sierpnia 2011
Bluzka w paski i jeans

Cóż za bardzo nie mam o czym pisać oprócz tego ,że dobija mnie fakt ,że za jakiś tydzień będę siedzieć w nudnej szkole i widzieć osoby ,na które wcale nie mam ochoty patrzeć..i jakby nie było to już klasa maturalna (!)
stanowczo, stanowczo za szybko mijają te wakacje!
oprócz tego otworzyli u mnie (wielką?) galerię! Oczywiście setki dzieci i młodzieży o równej 9.00 wbiegło tam niczym stado dzikich zwierząt..dlatego też po 2godzinach byłam totalnie wykończona. Bądź co bądź lepiej jest miec na miejscu takie sklepy jak h&m czy zara ..nawet jeśli są mniej zaopatrzone.

pytania: ASK
 

Czytaj więcej
12 sierpnia 2011
9 sierpnia 2011
Wycieczka do Paryża #2


Dzisiaj druga część fotorelacji z mojej wycieczki do Paryża.Przepiękne Ogrody Luksemburskie w Paryżu.


Łuk Triumfalny w Paryżu. 

La Défense – nowoczesna dzielnica biurowo-wystawienniczo-mieszkalno-handlowa w Paryżu.

Czytaj więcej