22 lutego 2012
Czerwone spodnie rurki

Dzisiejszy dzień spędziłam w Krakowie. Niestety pogoda nie dopisała, było zimno i wietrznie. Dlatego nie zrobiłam wiele zdjęć, tylko kilka stroju - co i tak w większości nie nadaje się do publikacji. Możecie zobaczyć moje nowe czerwone rurki których dość długo szukałam. Połączyłam je z szarym swetrem i koszulą. 
Po południu wybrałam się do zary a tam kupiłam buty, dlatego też chciałabym poinformować Was ,że sprzedaję moja zarowe botki  może ktoś jest chętny? Wszelkie pytania na ten temat : mylittlee@interia.eu 
                                                                 FORMSPRING
                                                                 pants @;sweater kappahl;shirt second hand;bag @
Czytaj więcej
20 lutego 2012
Co założyć do panterkowego futerka?

Pierwszy tydzień ferii za mną ,a ja wcale nie czuję się wypoczęta, mimo że i tak nic szczególnego nie robię.   W środę wybieram się do Krakowa, postaram się zrobić jakieś zdjęcia a na razie zostawiam Was z moim dzisiejszym strojem :)  

                                                              
futerko bershka
spodnie pull&bear
buty zara
torebka allegro
sweter second hand 


Czytaj więcej
14 lutego 2012
Koszula w wężowy wzór


Dzisiaj było dosyć ciepło jak na ostatnie mroźne dni. Dlatego też udało mi się zrobić zdjęcia. Co do stroju to mam na sobie koszulę w wężowy wzór aż dziwne, że dopiero teraz ją pokazuję. Nie wiem jak wam się podoba ale ja bardzo ją lubię. Uważam, że jak na zakup za 5 zł jest świetna :)

                                                             
                                                                  
koszula second hand
spodnie allegro
torebka e-torebka/allegro
buty deezee


Czytaj więcej
6 lutego 2012
Wspominając


Przeglądając stare zdjęcia zachciało mi się je tutaj dodać. Większość jest z wakacji gdy było ciepło i słonecznie. Patrząc jak zimno jest teraz ,zdałam sobie sprawę ,że za tym tęsknie! Ale już niedługo będę miała 4 miesiące upragnionych wakacji.Czytaj więcej
4 lutego 2012
Słodkie przekąski


Przy takiej pogodzie nie jestem wstanie wychodzić na dwór i pozować do zdjęć, nie wiem jak to robią inne blogerki. Niekiedy wyskakują w krótkich rękawkach czy sukienkach. Jestem godna podziwu dla nich. Mnie jednak nie bardzo się to udaje. Dlatego rzadko umieszczam tutaj posty o tej porze roku. Postaram się "ożywić" bloga w ferie, które zaczynam za tydzień czyli po studniówce:) Ostatnio, gdy temperatury są wyjątkowo niskie czas spędzam w domu przeglądając mnóstwo blogów i jedząc słodkie przekąski. Niektóre z nich możecie zobaczyć poniżej.


Donuty z Tesco

Jogurt + musli+ owoce

Sałatka owocowa

Czytaj więcej