25 lutego 2013
W kawiarni


Czasami mam ochotę poczuć się troszkę bardziej kobieco, wtedy chętnie zakładam tę koronkową sukienkę. Lubię jej prostą formę. Poza tym muszę pogodzić się z faktem, że za chwilę wkraczam w prawdziwe dorosłe życie(jakkolwiek to brzmi haha), więc takie sukienki będą do mnie pasowały idealnie. Nie chcę zostawiać na pastwę losu moich krótkich spódniczek czy innych tego typu ubrań, ale wydaję mi się że na niektóre ubrania będę po prostu "za stara". Oczywiście nie zmieni się to z dnia na dzień, no ale kiedyś trzeba będzie rozstać się z moim ulubionym dziewczęcym stylem. Mam nadzieję, że jednak trochę się nim jeszcze nacieszę.
P.S.Wybaczcie, że jedno ze zdjęć jest w koku, a reszta nie, ale po kilkunastu minutach moja fryzura zwyczajnie się rozwaliła.dress second hand similar here; necklace mohito; sweater F&F

Czytaj więcej
18 lutego 2013
5 lutego 2013
Bielizna firmy Atlantic


Jakiś czas temu dostałam w prezencie bieliznę od firmy atlantic. Byłam trochę negatywnie nastawiona, gdy dowiedziałam się, że nie mogę sama wybrać dokładnego kroju bielizny czy nawet koloru. Jedynie podałam rozmiar. Po otwarciu paczki, ku mojemu zdziwieniu zobaczyłam bieliznę w kolorze nude, a takiej zdecydowanie u mnie brakowało. Cieszy mnie fakt, że dostałam uniwersalną, prostą bieliznę bo taka moim zdaniem jest najlepsza na co dzień. Nie wiem czy macie coś z firmy Atlantic, ale jeśli nie, to powinnyście jak najszybciej pędzić do tego sklepu. Dobór odpowiedniego rozmiaru, czy fasonu na pewno nie sprawi Wam trudności. Ja posiadam już bieliznę z tej firmy, dlatego nie byłam aż tak bardzo zaskoczona komfortem jej noszenia jak i dobrego wykonania. Zdecydowanie polecam, a firmie Atlantic bardzo dziękuję :)

P.S. Jeszcze 4 egzaminy :(


Czytaj więcej