31 lipca 2013
wishlist

Dzisiaj postanowiłam przedstawić Wam parę rzeczy ze sklepów persunamall i dresslink, które chciałabym mieć.
Nie było tego rodzaju postu na moim blogu i również chciałam abyście pomogli mi wybrać kilka najfajniejszych rzeczy spośród tych. Poniżej możecie zobaczyć głównie torebki, ponieważ to właśnie na nich mi teraz zależy najbardziej, ale zapewniam was, że inne rzeczy też mają świetne :)
Świetne torebki możecie znaleźć także na stronie egalanteria.com.pl


all bags from dresslink

dresslink

dresslink

dresslink

dresslink

dresslink

dresslink

dresslink
all from persun
persun

Czytaj więcej
29 lipca 2013
my heart is burning

Dzisiejsza stylizacja kojarzy mi się ze strojem idealnym na randkę. Mocno rozkloszowana spódnica, bluzka delikatnie opadająca na ramię oraz wysoki kucyk sprawiają, że zestaw jest dość dziewczęcy. Dzięki wysokim szpilkom nie tracimy jednak swojej kobiecości. 
Jak dla mnie jest to zestaw "randkowy" jak najbardziej, ale obecnie na takie "okazje" wybieramy chyba bardziej wygodniejsze rzeczy.

P.S. Co myślicie o nowym nagłówku bloga? :)


blouse vero moda; bag, shoes second hand; skirt, sunglasses h&m
Czytaj więcej
21 lipca 2013
high heels

Czarne klasyczne szpilki planowałam kupić już jakiś czas temu, ale ciągle były ważniejsze rzeczy do kupienia. Będąc jakiś czas temu w Krakowie, postanowiłam wstąpić do jednego z second handów. Szczerze mówiąc był to okropny second hand pod każdym względem, ale nagle ku mojemu zdziwieniu ujrzałam te oto poniższe szpilki i w dodatku w moim rozmiarze! Ale dopiero gdy sprzedawca powiedział skromną sumę 6zł w duchu pomyślałam, że to jest jeden z moich najlepszych second handowych łupów! Takie zakupy to ja lubię :)

jeans no name; shirt, bag, heels second hand, sunnies h&m

Czytaj więcej
7 lipca 2013
another love

Witajcie! Wracam po około miesięcznej przerwie, która była spowodowana natłokiem pracy na uczelni. Na szczęście sesja już za mną i mam zamiar wrócić do w miarę regularnego blogowania. 
Ostatnio trochę choruję, ale postanowiłam dodać dla Was post :)


skirt pull&bear; shirt oasap; shoes h&m; bag second hand; necklace primark

Czytaj więcej