25 września 2013
Jesień z burgundowym swetrem

Ciężko nie zauważyć, że mamy już prawdziwą i niestety coraz zimniejszą jesień. 
Ja mam zamiar nie rozstawać się z moimi ulubionymi swetrami i skórzanymi botkami, które może choć trochę pomogą w przetrwaniu okropnej jesieni.

Zapraszam do zadawaniu pytań na ASK'u i śledzenia mnie na INSTAGRAM


 
sweater, bag allegro; coat zara; hat h&m; jeans no name; shoes pull&bear
Czytaj więcej
21 września 2013
18 września 2013
14 września 2013
Wielki różowy sweter

Za oknem szaro, buro i ponuro. W taką pogodę większości z nas nie chcę się nawet wychodzić z domu, ale gdy już trzeba przekroczyć próg naszych czterech kątów najlepszym rozwiązaniem będzie założenie grubego swetra, w moim przypadku nawet intensywnie różowego. Na szczęście poniższe zdjęcia nie oddają w całości jego prawdziwego koloru, bo niektórzy z Was mogliby tego nie przeżyć! Nie, oczywiście jak zwykle przesadzam. Tak czy siak szerokie swetry w połączeniu z a'la skórzanymi legginsami to połączenie, które uwielbiam na taką pogodę jaka panuje obecnie. 

Zapraszam do śledzenia mnie na instagramie i facebook'u!

bag h&m;shoes tbdress;sweater choiesCzytaj więcej
1 września 2013
Crop top w paski

Nie mogę uwierzyć, że wakacje tak szybko minęły. Co prawda mnie zostało jeszcze 29 dni lenistwa, ale pewnie dla połowy z Was od jutra zaczyna się "nauka". Dopiero co zaczęłam kompletować moją letnią garderobę, a tu nagle zrobiło się szaro, ponuro i deszczowo. Wcale nie chcę kończyć swojego błogiego lenistwa. 
shoes converse similar here; top, hat, bag h&m; skirt chicnovaCzytaj więcej