29 kwietnia 2015
SPRING BREAK 2015 POZNAŃ #2 - ootd


Podczas naszej wycieczki do Poznania pogoda na szczęście dopisywała. Dzisiaj pokażę Wam strój z drugiego dnia pobytu. Podstawą do pieszych wędrówek po mieście są oczywiście wygodne buty. Moimi najwygodniejszymi są adidasy zx flux. Może ktoś wie dlaczego ludzie w Poznaniu ciągle im się przyglądali? Wiem, że dużo osób je posiada, przekonałam się o tym dopiero na koncercie, gdy sześć osób stojących obok mnie miało te same buty. Zresztą tak samo wygląda sprawa z butami new balance czy nike. Wracając jednak do mojego stroju. Na wierzch wybrałam mój ulubiony długi sweter, t-shirt w paski i woskowane spodnie. Nic odkrywczego, jak zawsze. Zostawiam Was ze zdjęciami, a ja zaczynam już mój długi weekend i wybieram się na siłownię. 

Za kilka dni wygasa moja ankieta dotycząca bloga, wiec zapraszam do wypełnienia:  ANKIETA

Bądź na bieżąco ze mną na instagramie: INSTAGRAM


Czytaj więcej
27 kwietnia 2015
SPRING BREAK 2015 POZNAŃ #1 - koncert, zwiedzanie i jedzenie


Ostatni weekend spędziłam w Poznaniu. Byłam tam pierwszy raz, a głównym celem wyjazdu był festiwal Spring Break. Jeśli nic Wam ta nazwa nie mówi, to w dużym skrócie jest to trzydniowy festiwal na którym występują młode obiecujące zespoły. Było mnóstwo artystów, ale dla mnie największym wydarzeniem dla którego pojechałam był koncert zespołu Years&Years! Oprócz tego udało mi się posłuchać Piotra Zioły, zespołu Jóga i Natalii Nykiel, aczkolwiek jej piosenki w ogóle nie przypadły mi do gustu. Trochę dziwne uczucie widzieć kogoś w programie telewizyjnym czy słuchać na YouTubie a później być z nim na jednej imprezie. Czasami zapominamy, że to normalne osoby takie jak my. Na pewno długo będę pamiętać całe wydarzenie. Zdecydowanie warto było jechać, aż żal ściągać opaskę festiwalową. Dziś pierwsza część zdjęć! 

Przypominam o ankiecie dotyczącej bloga: ANKIETACzytaj więcej
7 kwietnia 2015
Outfit z butami adidas ZX Flux


Ja i adidasy? Jeszcze miesiąc temu odpowiedź byłaby pewnie "nigdy!". Jedyne buty, które nosiłam do tej pory i mogę ja nazwać najbardziej zbliżonymi do sportowych były Conversy. Jednak potrzebowałam czegoś na teraz, bo trampki noszę raczej w lato. Zastanawiałam się nad botkami wiązanymi na obcasie, ale pewnie znowu skończyłoby się tak, że leżałyby w szafie. Jednak osoba, która porusza się codziennie samochodem musi mieć wygodne obuwie i dlatego zdecydowałam się na buty Adidas ZX Flux. Są mega wygodne, więc jestem bardzo zadowolona. Dziś możecie je zobaczyć w stylizacji na co dzień. Nadal jest dosyć chłodno, więc postanowiłam założyć modne ostatnio połączenie kurtki skórzanej z futrzaną kamizelką i sweter. Dajcie znać w komentarzach co myślicie o tym połączeniu.
P.S. Utworzyłam ankietę dotyczącą mojego bloga, więc kto jeszcze nie głosował, zapraszam tutaj

Zapraszam także do zadawania pytań na zapomnianego ask'a i instagrama.

Czytaj więcej
4 kwietnia 2015
14 pytań - ANKIETA DOTYCZĄCA BLOGA


Podczas robienia ankiety potrzebnej na moje studia, wpadłam na pomysł aby zrobić ankietę dotyczącą bloga i tym samym poznać Wasze zdanie. Po kilku latach prowadzenia tego bloga mam nadzieję, że to dobry pomysł. Pytań jest tylko 14, więc zapraszam do głosowania. Czytaj więcej