29 czerwca 2015
Najczęstsze pytania od Was dotyczące Aliexpress


7 najczęstszych pytań – Aliexpress

Z racji tego, że zamówiłam około pół tysiąca produktów na Aliexpress, mogę śmiało odpowiedzieć na Wasze pytania, które często mi zadajecie przy składaniu zamówień. Postanowiłam zebrać wszystko w jeden post, abym nie musiała każdej z Was pisać tego samego. I tak, nadal robię zamówienia, więc nie musicie pytać o to w osobnej wiadomości :)

Podobne wpisy:


Czytaj więcej
25 czerwca 2015
Drapowana szara spódniczka - ootd


Przede mną jeszcze jeden egzamin i w końcu wakacje. Kolejny rok studiów zleciał nie wiadomo kiedy. Jeszcze nie dociera do mnie fakt, że w kolejnym semestrze będę bronić tytułu inżyniera. Póki co trzeba jakoś sensownie wykorzystać wolne dwa lub trzy miesiące. Postaram się aby przez ten czas pojawiło się wiele nowych wpisów. Dziś kolejny codzienny outfit. Ostatnio pogoda wydaje się być bardziej marcowa niż wakacyjna. Dlatego też, nadal nie rozstaję się z ramoneską. Do tego założyłam białą koszulę i szarą drapowaną spódniczkę. Aby nie było zbyt elegancko, postawiłam na czarne trampki Converse, które jak już kiedyś wspominałam, moim zdaniem pasują do wszystkiego. 

Zapraszam do obserwowania mnie na instagramie: TUTAJ

Czytaj więcej
14 czerwca 2015
Print na spodniach - outfit na Off Fashion Kielce


Wczoraj udało mi się być kolejny raz na kieleckim Off Fashion. Pojawiłam się tam chyba już po raz szósty i za każdym razem ten event podoba mi się bardziej. Całe wydarzenie jest zawsze starannie dopracowane i mogę być dumna, że ma to miejsce właśnie w moim mieście, w którym na co dzień w sumie nie dzieje się nic. Przed "offem" udało mi się zrobić kilka zdjęć mojego outfitu. Postawiłam na moje nowe zielone spodnie w print, które moim zdaniem robią już cały strój. Do tego dobrałam czarne sandały na słupku i białą lekką bluzkę
Dajcie znać czy znacie Off Fashion, czy chodzicie na ten event i jak Wam się podoba :)Czytaj więcej