29 listopada 2015
24 listopada 2015
16 listopada 2015
Sposób na wydłużenie i zagęszczenie rzęs. Jakie tusze, serum i zalotkę do rzęs polecam?


Jeśli śledzicie moje kosmetyczne wpisy, to pewnie zauważyłyście, że próbuję jakoś ratować swoje rzęsy, które jak już wielokrotnie wspominałam są niestety krótkie i rzadkie. Dziś pokażę Wam mój sposób jak sobie z nimi poradzić. 

Czytaj więcej
13 listopada 2015
Co zrobić, żeby nie wpisywać tytułu obrazu w gadżecie bloggera?


Dziś chciałabym się z Wami podzielić tym, jak można ominąć wpisywanie tytułu przy dodawaniu obrazu w bloggerze. Tyczy się to tylko przypadku w którym nie mamy ochoty na nadawanie tytułu naszemu obrazowi. Wiele z Was nie zna opcji na pominięcie tego kroku, ponieważ widać to w momencie wpisywania przez niektóre osoby w miejscu tytułu np. kropki lub przecinka. Zresztą sama tak kiedyś robiłam. Ja, mimo że wykupiłam własną domenę nadal poruszam się po obszarze bloggera.


Czytaj więcej
7 listopada 2015
Małe wielkie zmiany


Jak sam tytuł wskazuje chodzi o zmiany zarówno te związane z blogiem jak i życiem osobistym. W ostatnim wpisie wspominałam, że na blogu szykują się zmiany. Pierwsze co rzuca się w oczy to nowy szablon. Cały czas próbuję go udoskonalić, aby być w pełni z niego zadowoloną. Można powiedzieć, że jest w  90% skończony. Na razie jest bardzo różowo, ale zobaczę ile wytrzymam z takim kolorem.

blog, blogger, blogspot

Kolejną ważną kwestią dotyczącą bloga jest nowa domena. Szczerze mówiąc miałam już dość my-styleee, czyli nazwy bloga, którą wymyśliłam ok. 6 lat temu i cieszę się, że w końcu zabrałam się za tą zmianę. Zostałam przy My little page, czyli nazwie, która moim zdaniem idealnie pasuje do tego bloga. Z nowym szablonem i adresem czuję się super! Blog jest teraz jeszcze bardziej mój.

dlugopis, pamiatka

Jeśli chodzi o kolejne zmiany to postanowiłam nie tylko zmienić adres bloga, ale i swój. Ostatnie tygodnie były związane z przeprowadzką, dlatego też nie miałam czasu na blogowanie. Poza tym chciałam poczekać do zmian na blogu.
Wielkimi krokami zbliża się także obrona pracy inżynierskiej, bo zostało ok. dwa miesiące(!), a moja praca póki co zawiera około trzy strony. Podjęłam także dodatkową pracę, także poza gotowaniem i sprzątaniem mam co robić haha.
Mam nadzieję, że zostaniecie ze mną i wspólnie zaczniemy odbudowywać statystyki, bo gdyby nie Wy to z pewnością nie prowadziłabym tego bloga :)

kubek welniany

Czytaj więcej